Pokemon Online


#46 2011-10-19 20:41:03

 mitchel

Moderator

Call me!
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 205
Punktów :   
WWW

Re: Turniej Pokemon

ja też tak myślałem

Offline

 

#47 2011-10-19 21:23:11

lucario

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Co do turnieju to myślę, że można byłoby zrobić turniej z jednym pokiem o tytuł najlepszego pokemona i taki z większą ilością poków o tytuł najlepszego trenera. Jednak macie racje teraz są  ważniejsze sprawy do wprowadzenia nie mniej jednak zawsze można pogadać i sprawdzić jak się na to ludzie zapatrują. Myślą, że im więcej  czasu tym więcej dobrych pomysłów (durnych owszem też, ale kto by się tym przejmował) dlatego myślę, ze dobrze iż poruszono tę kwestie w końcu od tego jest forum.

Offline

 

#48 2011-10-19 22:06:11

rodon16

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

walki 1 vs 1 są troche wypaczone bo ktoś trenuje 1 poka cały czas to ma go mocnego a poza tym większość trenuje poki ogniste więc wolałbym w ciemno zgłosić wodnego słabszego pokemona niż mojego najlepszego który ma typ ognisty

Offline

 

#49 2011-10-19 22:30:09

jackos123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Kythker napisał:

ale pomyśl jackos,we wszystkich generacjach jest sporo poków i na 1 wszystkich byś nie ogarnoł więc rozwiązanie z serwerami bardzo mi się podoba ;d

mój pomysł na to dodam zaraz w propozycjach dodatków

Offline

 

#50 2011-10-20 00:23:32

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 103
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Najważniejsze turnieje będą rozgrywane na 6 pokemonów, chodź będą prawdopodobnie jeszcze mniejsze turnieje na których moga obowiązywać inne zasady. Ponadto będę również turnieje organizowane przez stowarzyszenia,  no ale tam to już sami organizatorzy będą ustalać zasady.

Nevermind napisał:

Tardis napisał:

Na pewno turniej na kilka poków byłby ciekawszy ale dostosuj turniej do graczy, a nie graczy do turnieju.

Dlatego organizowanie turnieju na tym etapie jest troszkę pozbawione sensu. Co śmieszniejsze - nie wprowadzono jeszcze walk kilkoma pokemonami!

Dlatego właśnie turnieji (oficjalnych) narazie jeszcze nie będzie ^^ Póki co za wcześnie, poki na za małych poziomach i tak jak pisał Nevermind jeszcze sporo ważniejszych rzeczy do zrobienia.

jackos123 napisał:

e tam grupy, bez nich się da grać a bez ataków dość cienko

Też tak sądzę, ale inni gracze strasznie się tego domagali ^^ No i szybciej było mi zrobić niż ataki.

Kythker napisał:

ligi chyba będą wprowadzone a jeśli chodzi o generacje to jak się nie mylę to serwerowo będzie to ustalone

jackos123 napisał:

serwerowo !? tylko nie to bo jakby wtedy na naszym serwie były tylko poki z 1 gen to nie chciałoby mi się już znowu zaczynać wszystkiego od zera na innym serwie, żeby mieć Phanpyego

Docelowo będzie 6 serwerów. Po jednym na każdą generację, plus jeden na której dostępnę będą poki z wszystkich generacji. Pytaniem jest czy ten obecny będzie tylko z pokami z generacji pierwszej czy też właśnie ten z wszystkimi, ale to rozstrzygnie się jak będziemy powoli wprowadzać kolejne generacje poprzez ankietę, więc póki co nie ma co się tym zamartwiać.

mitchel napisał:

Ja wam obiecuje że przekonam admina by zajął się walkami 3 vs 3 i może nawet 6 vs 6 i zrobię też taki turniej. Mam nadzieje że wam to odpowiada... A może i nawet jak będzie więcej takich postów "ja nie chcę 1 chcę 3" to zrobię maximum 2 vs 2. . I może zrobię xat by móc się lepiej porozumiewać kto kogo atakuje i jakim pokemonem.

Dopiero jak będą ataki zrobione porządnie, wcześniej to i tak nie ma sensu ^^

Offline

 

#51 2011-10-20 16:30:51

 mitchel

Moderator

Call me!
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 205
Punktów :   
WWW

Re: Turniej Pokemon

Ale sam mówiłeś bym się zajął turniejem!

PS. Jak będą poki serwerowo i na 6 wszystkie to na 1,2,3,4 i 5 nie będzie prawie nikogo.

Offline

 

#52 2011-10-20 17:18:07

 Kythker

Użytkownik

Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

No pewnie o to prosiłeś...

Obecnie można zrobić taki turniej 1 pokemon vs 1 ale na pewno nie na stałe bo gra opiera się na anime czyli będzie to poprowadzone tak jak tam ;]

Offline

 

#53 2011-10-20 17:46:56

Nagelfar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Gdyby Admin zrobił taką salkę do pojedynków, gdzie nie rosłoby ani doświadczenie ani złoto, ani nie traciłoby się hp (po walce odnawiane by było do wartości startowej), PA i hierarchia w ranku nie byłaby ważna można by było zrobić taki turniej na forum

Mógłbym nawet dokładnie opisać zasady, działanie itp.
Potrzebna by była tylko taka salka gdzie każdy bez względu na rank mógłby walczyć W razie potzreby rozwinę ten temat

Ostatnio edytowany przez Nagelfar (2011-10-20 17:48:25)

Offline

 

#54 2011-10-20 18:11:30

 szensi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Moim zdaniem 3 pokemony wystarczą do turnieju. Jeśli ktoś ma więcej- proszę bardzo, ma większe możliwości dopasowania składu do przeciwnika.

mitchel napisał:

PS. Jak będą poki serwerowo i na 6 wszystkie to na 1,2,3,4 i 5 nie będzie prawie nikogo.

Niekoniecznie. Ja np. nie znam pokemonów starszej generacji niż 1, a 2 bardzo słabo. Także zostanę przy pierwszym. A jeśli nasz serwer będzie tym "wymieszanym", no to cóż... trzeba będzie zacząć od początku.

Ostatnio edytowany przez szensi (2011-10-20 18:16:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajem autobusów Piła przedszkole Piła psychoterapia Piła