Pokemon Online


#16 2011-10-19 17:52:55

 Kythker

Użytkownik

Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

mam 5 pokemonów miałem 6 ale sellnełem 1 i mam średnio wytrenowane a gram bez pkt. zasług więc można.? można,dla chcącego nic trudnego a post założyłem gdyż chciałem się dowiedzieć co o tym sądzicie ale po tym co tu widzę to gracze nie mogą się odzwyczaić nawyku z pokemon game czyli trenowania 1 pokemona co mi się nie podoba bo nie o to chodzi więc wiecie.

Offline

 

#17 2011-10-19 17:56:51

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Lepiej zastopujcie troszkę z tym całym turniejo-konkursem i poczekajcie na wprowadzenie walk kilkoma pokemonami. Bo tak to gdybać każdy może.

Offline

 

#18 2011-10-19 17:57:35

 Tardis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 116
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Kythker napisał:

mam 5 pokemonów miałem 6 ale sellnełem 1 i mam średnio wytrenowane a gram bez pkt. zasług więc można.? można,dla chcącego nic trudnego a post założyłem gdyż chciałem się dowiedzieć co o tym sądzicie ale po tym co tu widzę to gracze nie mogą się odzwyczaić nawyku z pokemon game czyli trenowania 1 pokemona co mi się nie podoba bo nie o to chodzi więc wiecie.

Kto się niby nie może odzwyczaić? Po prostu ludzie mają różne metody trenowania i każdy różnie łapie pokemony. To że ty łapiesz na tyle że starcza ci na trenowanie kilku pokemonów to fajnie ale nie czepiaj się innych graczy tylko dlatego że mają mniej szczęścia.

Offline

 

#19 2011-10-19 17:57:48

 Stanley

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49

Re: Turniej Pokemon

w układzie w turnieju którym bierze udział więcej poków byłby na pewno zdecydowanie ciekawszy niz ten w którym udział bierze tylko 1 pok

Offline

 

#20 2011-10-19 17:59:18

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Kythker napisał:

mam 5 pokemonów miałem 6 ale sellnełem 1 i mam średnio wytrenowane a gram bez pkt. zasług więc można.?

Kythker ty kłamczuszku.

Offline

 

#21 2011-10-19 17:59:53

 Tardis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 116
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Na pewno turniej na kilka poków byłby ciekawszy ale dostosuj turniej do graczy, a nie graczy do turnieju.

Offline

 

#22 2011-10-19 18:03:58

 Kythker

Użytkownik

Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Ale czy ja się kogoś czepiam.? Mówię tylko że trenowanie 3 pokemonów do 6 jest bardziej zbliżone do anime i co ważniejsze takie walki będą dużo ciekawsze niż bicie 1 pokemonem,są oddziaływania na typy po przez co walki będa niesamowicie ciekawe więc lvl zbyt dużej roli nie gra gdyż 10 wodny rozwali 15 ognisty na ten przykład więc nie ma co płakać tylko trenować i nie narzekać że nie ma się szczęścia skoro łapiecie pokemony i je sellacie a kase pakujecie tylko i wyłacznie w jednego pokemona,dajmy przykład mitchela który złapał onixa wbił pare lvl-i ale jak mu wyewoluował charmander to go sprzedał aby skoksić startera więc to jest sprawiedliwe walczyć 1 koksem z graczem który zarobioną kasę dzieli na pare pokemonów.? Bo moim zdaniem nie.

Offline

 

#23 2011-10-19 18:12:59

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Tardis napisał:

Na pewno turniej na kilka poków byłby ciekawszy ale dostosuj turniej do graczy, a nie graczy do turnieju.

Dlatego organizowanie turnieju na tym etapie jest troszkę pozbawione sensu. Co śmieszniejsze - nie wprowadzono jeszcze walk kilkoma pokemonami!

Turnieje? Hmm. Można by było wzorować się na Lidze Kanto, ale do tego potrzebne są odznaki, które są o wiele bardziej potrzebne niż konkurs.
Zawody okręgowe, np. tylko trawiastych pokemonów... Do wprowadzenia, coś na zasadzie anime (ten chłopczyk ze Skiploomem).
Konkursy na łapanie pokemonów.
Istnieje naprawdę wiele dobrych pomysłów, jak widzicie w niektórych walczy się kompletem pokemonów - w innych tylko jednym. Co do własnej inwencji - wyskakując ze swoim oryginalnym pomysłem powinniście przedstawić to wszystko niczym na tacy. Przeciętni gracze jedynie trawią taką przystawkę. Więc może zdecydujcie o rodzaju turnieju.

Nie napalajcie się tak.

Po drugie nawet w anime były przypadki, gdzie trener startował do Ligi tylko jednym pokemonem, więc bez ostrej krytyki. Jest to o wiele trudniejsze, lecz wykonalne.

I jak już napisałam, przyczepię się jeszcze raz: nie pisz, że udało ci się zgromadzić taką piękną piątkę wyszkolonych pokemonów bez pomocy, przypomnij sobie ,,układy'' z Adminem za bezinteresowne wsparcie.

Podsumowując, dla mnie ten turniej to niewypał, lepiej przysiąść w czasie weekendu nad czymś pilniejszym, np. ataki, wymiany pokemon, kamienie, Liga.

Ostatnio edytowany przez Nevermind (2011-10-19 18:15:45)

Offline

 

#24 2011-10-19 18:13:30

 Tardis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 116
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Sam dopiero co napisałeś że jest oddziaływanie na typy więc wystarczy że ktoś ma odpowiedni typ i rozwali nawet koksa. Ludzie mają różne metody treningu i czasem chcą trenować pokemona którego lubią, a sam wiesz że czasem nie łatwo złapać konkretnego pokemona. Na dzień dzisiejszy większości graczy ma 1 poka który się nadaje do turnieju więc dostosuj turniej do graczy, a nie graczy do turnieju.

Offline

 

#25 2011-10-19 18:15:06

 Stanley

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49

Re: Turniej Pokemon

popieram Cię teraz Nevermind

Offline

 

#26 2011-10-19 18:17:38

 Kythker

Użytkownik

Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Układy z adminem tak.? Dostałem wynagrodzenia za pomoc więc nie wiem musze zostać zlinczowany.? ukamienowany.? Pierw zastanów się co piszesz a potem kliknij potwierdź,taka dobra rada

A jesli chodzi o bicie 1 pokemonem to tak można nie ma z tym problemu ale jesli twój pok przegra odpadasz z dalszej rozgrywki więc jaki to ma sens.?

Ostatnio edytowany przez Kythker (2011-10-19 18:19:26)

Offline

 

#27 2011-10-19 18:18:01

jackos123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

ja mam na dobrą sprawę 2 poki do dyspozycji:
1 - wodny który wodnego ataku nie posiada
2 - kamienno/ziemny który nie posiada ani ataku ziemnego ani kamiennego xD
CZEKAJMY NA ATAKI

Offline

 

#28 2011-10-19 18:20:29

 Stanley

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49

Re: Turniej Pokemon

jackos123 napisał:

ja mam na dobrą sprawę 2 poki do dyspozycji:
1 - wodny który wodnego ataku nie posiada
2 - kamienno/ziemny który nie posiada ani ataku ziemnego ani kamiennego xD
CZEKAJMY NA ATAKI

kamienno ziemne odpadajną bo są super obronne przed atakami typu normalnego (z racji typu kamiennego)

Offline

 

#29 2011-10-19 18:20:50

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

Kythker napisał:

Układy z adminem tak.? Dostałem wynagrodzenia za pomoc więc nie wiem musze zostać zlinczowany.? ukamienowany.? Pierw zastanów się co piszesz a potem kliknij potwierdź,taka dobra rada

Uwierz, że myślę przy komputerze.
Wynagrodzenie wynagrodzeniem, czyli Zasługami. Są to pomoce w grze, więc nie pisz, że jesteś zwyczajnym graczem bez żadnych pomocy z pokemonami.

Ostatnio edytowany przez Nevermind (2011-10-19 18:21:21)

Offline

 

#30 2011-10-19 18:21:25

 Kythker

Użytkownik

Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 46
Punktów :   

Re: Turniej Pokemon

jackos123 napisał:

ja mam na dobrą sprawę 2 poki do dyspozycji:
1 - wodny który wodnego ataku nie posiada
2 - kamienno/ziemny który nie posiada ani ataku ziemnego ani kamiennego xD
CZEKAJMY NA ATAKI

Tak,zgadzam się z tobą jackos i ataki zostaną niedługo wprowadzone może i nawet teraz były by wprowadzone ale większość graczy chciała aby admin zabrał  się za grupy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajem autobusów Piła przedszkole Piła psychoterapia Piła