#1 2011-10-02 11:45:04

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Premium

Witam.
Wątek dotyczy tak zwanego ,,Premium'', czyli w tym przypadku możliwości wykupienia punktów zasług za prawdziwe pieniądze. Ile jesteście w stanie wydać na grę? Czy odpowiada wam cena? Czy nie powinno być pewnych ograniczeń?
Zapraszam serdecznie do wyrażania swoich opinii.

Offline

 

#2 2011-10-02 13:36:49

 mitchel

Moderator

Call me!
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 205
Punktów :   
WWW

Re: Premium

Mi to pasuję.
No może o parę groszy obniżyć cenę.

Offline

 

#3 2011-10-02 14:52:22

Blain

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Premium

W ogóle nie rozumiem wprowadzania ograniczeń... Jeżeli ktoś chce wspomóc server i przy tym otrzymać jakieś profity to nie widzę problemu. W końcu żeby gra się rozwijała są czy będą potrzebne pieniążki. Z obniżaniem ceny to wydaje mi się że może być problem bo jeżeli ktoś już zakupił za te 6 zł to teraz co? Zwrot części kasy? Trochę będzie to nie fair do tych osób.

Ostatnio edytowany przez Blain (2011-10-02 14:54:34)

Offline

 

#4 2011-10-02 14:58:02

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Premium

Z ograniczeniami chodzi o to, że niektórzy gracze bardzo odbiegli od normy, np. bolecx. Nie ma tzw. równej gry. Pasuje wam to?

Offline

 

#5 2011-10-02 15:36:50

Blain

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Premium

Mi to lotto Ktoś ma kasę to nic mi do tego. Sam staram się wspierać serva jak mogę.

Offline

 

#6 2011-10-02 15:48:22

 mitchel

Moderator

Call me!
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 205
Punktów :   
WWW

Re: Premium

Ja też se za niedługo kupie jeszcze raz.
A ja mam takie pytanko dotyczące togo...
Czy ktoś wie gdzie trafiają te pieniądze???
Do admina (Telefon/konto bankowe), do tych, którzy biorą kasę za serwer czy jeszcze gdzieś indziej???

Offline

 

#7 2011-10-02 16:12:52

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 103
Punktów :   

Re: Premium

Nevermind napisał:

Z ograniczeniami chodzi o to, że niektórzy gracze bardzo odbiegli od normy, np. bolecx. Nie ma tzw. równej gry. Pasuje wam to?

To byłą wina skryptu gry, a nie tego że wydał mnóstwo kasy KaiGohan wydarł za kasę trochę do przodu, ale znowuż nie tak bardzo, byście go nie dali rady dogonić.

No i staram się raczej wprowadzać takie ułatwienia, które nie wpływałyby za bardzo na szanse w grze. Owszem można kupić fundusze albo doświadczenie, ale to pomaga raczej w początkowej fazie gry. Później raczej bonus z tego będzie niewielki.

mitchel napisał:

No może o parę groszy obniżyć cenę.

Nie mogę obniżeyć stawki o parę groszy, bo operator ma z góry ustalone stawki. Jeśli chcielibyście jednak, mogę wporwadzić drugą wersję, tanszą, rzecz jasna z mniejszą ilością pkt zasług za nią.

300 punktów zasług zostało obliczone tak, żeby ktoś jak ma cierpliwość to mógł sobie je uzbierać na samym klikaniu w toplisty i akcje chartytatywne. Więc można to też jakoś nadrabiać. Pozatym można pkt zasług zdobyć za pomoc przy tworzeniu gry

Blain napisał:

W końcu żeby gra się rozwijała są czy będą potrzebne pieniążki.

Przynajmniej dzięki temu nie mam problemów z opłaceniem serwera. A jak dobrze pójdzie, to w następnym miesiącu znajdą się fundusze na to by ktoś zrobił profesjonalną grafikę do gry. Wiem że niektórym graczom to nie potrzebne - mnie zresztą też jak gram w różne gry - ale spora część osób na to narzeka, więc jak się fundusze uzbierają, to będzie i grafika. No chyba że ktoś z pomocną dłonią się zgłosi Ja osobiście mam zacięcie do programowania ale do tworzenia komputerowej grafiki talentu niestety nie mam, a moje poczucie estetyki jest nieco... zaburzone

mitchel napisał:

A ja mam takie pytanko dotyczące togo...
Czy ktoś wie gdzie trafiają te pieniądze???
Do admina (Telefon/konto bankowe), do tych, którzy biorą kasę za serwer czy jeszcze gdzieś indziej???

Te które do tej pory wpłynęły pójdą na serwer i polską domenę prawdopodobnie (gdzieś po 7-mym do mnie dotrą). Jak pisałem wyżej, jeśli się uzbiera to pewnie na grafika wydam ^^ A jak coś zostanie, to admin zje pizze, co by miał siłę na dalsze klepanie kodu xD

P.S. W przyszłości może będzie za to można jakiś konkurs z nagrodami zorganizować

Offline

 

#8 2011-10-02 16:19:58

 mitchel

Moderator

Call me!
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 205
Punktów :   
WWW

Re: Premium

Fajnie

Offline

 

#9 2011-10-02 18:03:17

 Wojas

Moderator

35711824
Skąd: Ziębice
Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 28
Punktów :   

Re: Premium

Kupuję prawie co 2-3 dni punkty .Niech admin ma na Serw,w końcu gra jest dla nas ^^.

Offline

 

#10 2011-10-02 19:04:03

Nagelfar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Premium

Ja się troszeczkę bawię grafiką Jeżeli mogę w czymś pomóc to mogę spróbować. Napisz tylko co cie interesuje , jakie ma mieć rozmiary i czy to ma być wykonane w grafice wektorowej (chociaż domyślam się, że nie) oraz konkretne preferencje do grafiki (co ma sie znajdować, kolorystyka itp.)

Pozdrawiam Nagel

Offline

 

#11 2011-10-02 19:32:21

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 103
Punktów :   

Re: Premium

Nagelfar napisał:

Ja się troszeczkę bawię grafiką Jeżeli mogę w czymś pomóc to mogę spróbować. Napisz tylko co cie interesuje , jakie ma mieć rozmiary i czy to ma być wykonane w grafice wektorowej (chociaż domyślam się, że nie) oraz konkretne preferencje do grafiki (co ma sie znajdować, kolorystyka itp.)

Pozdrawiam Nagel

Ok, odezwę się za kilka dni, jak skończę obecną większą aktualizację która jest w toku. Nie ma co się zajmować dwoma rzeczami naraz ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding www.otokot.pl www.zolw-stepowy.pl