Pokemon Online

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#61 2011-10-13 14:19:15

 Stanley

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

po 1 primo:

proponuje by każdy pok miał typ ataku związany ze swoim typem

bo tak mam digletta który ma tylko uderzenie czyli atak typu normalnego

no cóż podobnie było z geodude zanim go sprzedałem

i po 2 primo:

proponuję zmienić coś z punktami doświadczenia naliczane pokom po walkach bo przy tak niskich naliczane trochę kiepsko się trenuje kilka poków jednocześnie zwłaszcza jak wpierw złapie się je na lvlu 2-4 to jest troszeczkę uciążliwe...

Offline

 

#62 2011-10-13 14:36:26

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Stanley napisał:

po 1 primo:

proponuje by każdy pok miał typ ataku związany ze swoim typem

bo tak mam digletta który ma tylko uderzenie czyli atak typu normalnego

no cóż podobnie było z geodude zanim go sprzedałem

i po 2 primo:

proponuję zmienić coś z punktami doświadczenia naliczane pokom po walkach bo przy tak niskich naliczane trochę kiepsko się trenuje kilka poków jednocześnie zwłaszcza jak wpierw złapie się je na lvlu 2-4 to jest troszeczkę uciążliwe...

Co do 1: wiele jest takich przypadków, Admin napisał już, że nad tym pracuje - nowe ataki będą dodawane wraz z poziomem czy coś w ten deseń, ale będą, więc bez obaw.

Co do 2: Kolejny który chce ułatwić grę. ;p

Offline

 

#63 2011-10-13 16:05:45

 Stanley

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Nevermind napisał:

Stanley napisał:

po 1 primo:

proponuje by każdy pok miał typ ataku związany ze swoim typem

bo tak mam digletta który ma tylko uderzenie czyli atak typu normalnego

no cóż podobnie było z geodude zanim go sprzedałem

i po 2 primo:

proponuję zmienić coś z punktami doświadczenia naliczane pokom po walkach bo przy tak niskich naliczane trochę kiepsko się trenuje kilka poków jednocześnie zwłaszcza jak wpierw złapie się je na lvlu 2-4 to jest troszeczkę uciążliwe...

Co do 1: wiele jest takich przypadków, Admin napisał już, że nad tym pracuje - nowe ataki będą dodawane wraz z poziomem czy coś w ten deseń, ale będą, więc bez obaw.

Co do 2: Kolejny który chce ułatwić grę. ;p

no cóż jeśli chodzi o Twoją odpowiedź o mój pierwszy problem to mnie uspokoiłeś, ale jeśli chodzi o drugą sprawę to (nie obraź się bo tego nie chcę - tylko wyrażam swoją opinię) jesteś zwykłym egoistą gdyż gracz który zarejestruje się za miesiąc nie będzie miał szans dogonienia czołówki!!! takie osoby nie będą miały praktycznie żadnych szans na zwycięstwa w turniejach jak będą już zrobione

Offline

 

#64 2011-10-13 16:19:41

 Tardis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 116
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Stanley myśl trochę jak zwiększy się exp za walkę to nie tylko nowym graczom ale starym też więc nie będzie żadnej różnicy. Nowi szybciej sobie poki wytrenują ale i tak nie dogonią czołówki graczy bo oni zrobią to samo.
Niestety tak jest w grach z rankingiem że kto pierwszy się zarejestruje w grze ten ma przewagę nad graczami  którzy się zalogują później i raczej na to się nie znajdzie sprawiedliwego rozwiązania.

Offline

 

#65 2011-10-13 16:23:09

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Co do egosity się nie zgodzę - ponieważ jestem egoistką.
Nawet jeśli zmienisz system naliczania tak, by dawał on więcej doświadczenia - starzy bywalcy również otrzymają bonus i to niczego nie zmieni jeśli chodzi o gonienie. W żaden sposób nie możesz porównywać amatora do zaawansowanego trenera, po prostu tak jest. Zostaje rozwiązanie takie, by trenować swoje pokemony systematycznie i po jakimś czasie widać efekty. W tej grze już teraz są równi oraz ,,równiejsi''.

Offline

 

#66 2011-10-13 16:29:32

 Stanley

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

oj nie wiedziałem że mam do czynienia z dziewczyną sorki,

ale zauważ to za pokonanie Koffinga na lvl 9 w dziczy dostaję 7 exp (atakowałem pokiem na lvl 10)

a za pokonanie Ivysaura na lvl 17 w pojedynku z graczem dostaję ledwo 11 exp (atakowałem rónież pokiem na lvl 10)


myślisz że to sprawiedliwe?

Offline

 

#67 2011-10-13 16:47:38

 Tardis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 116
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Ja też tak miałem nie raz i nie dwa i jakoś mi to nie przeszkadza ale skoro tobie tak bardzo nie pasuje to wymyśl takie naliczanie expa żeby było sprawiedliwe i żeby nowi gracze mieli szanse dogonić czołówkę i żeby po 2 dniach gry nie biegały poki na 100 poziomie. Jak ci się uda to za proponuj to rozwiązanie Adminowi.

Ostatnio edytowany przez Tardis (2011-10-13 16:48:12)

Offline

 

#68 2011-10-13 17:10:33

 Stanley

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 49

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

no cóż... postaram się jakiś sposób wymyśleć ale to dopiero w weekend teraz zbytnio główki na to nie mam

Offline

 

#69 2011-10-13 18:03:02

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Stanley napisał:

myślisz że to sprawiedliwe?

Tak, ponieważ w zakładce Osiągnięcia istnieje tytuł, który zwiększa przyrost otrzymywanego doświadczenia po walce. No ale jeśli zaproponujesz coś ciekawego na poziomie - chętnie to przeanalizujemy.

Offline

 

#70 2011-10-13 20:17:50

Nagelfar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Tak, ponieważ w zakładce Osiągnięcia istnieje tytuł, który zwiększa przyrost otrzymywanego doświadczenia po walce. No ale jeśli zaproponujesz coś ciekawego na poziomie - chętnie to przeanalizujemy.

To dlaczego mi po walce ze słabszymi pokami rośnie po 3 exp za walkę?? skoro mam:
Poziom: 2
Efekt: podstawowy przyrost doświadczenia po wygranej walce - 8.

Coś tu chyba nie gra

Offline

 

#71 2011-10-13 20:50:55

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

To nie działa na zasadzie, że walcząc z co najmniej równym pokemonem poziomem dostajemy minimum 8 exp? Jakoś nie przyszło mi do głowy tego sprawdzić, a ciekawa sprawa.

Ostatnio edytowany przez Nevermind (2011-10-13 20:52:58)

Offline

 

#72 2011-10-14 21:54:08

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 103
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

8 expa (albo inna podstawa), to wartość którą dostajemy przy walce z pokemonem o dokładnie tym samym pokemonem, jeśli walczymy z potężniejszym mniej potężnym pokiem, to dostaje się odpowiednio mniej lub więcej expa.

Offline

 

#73 2011-10-15 00:45:05

Kazuua

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Zauważyłem, że teraz rzeczywiście trudniej jest spotkać pokemona w dziczy. To dobrze.
Chciałem się zapytać czy jest możliwość zdobycia już kamienia ognistego?
Bo chyba takie pokemony jak Growlithe go potrzebują do ewoluowania.

Ostatnio edytowany przez Kazuua (2011-10-15 10:56:52)

Offline

 

#74 2011-10-15 09:53:18

ogier32

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Witam
Chodzi temat już poruszony chodzi o sprzedasz pokemonów do laboratorium czy da rade zrobić tak aby można było wybrać jakiego pokemona chce się sprzedać ponieważ np ostatnio złapałem gastly na 8lvl sam posiadam gastly na 6lvl i sprzedało mi tego silniejszego...co złapałem... pyzatym przy tej sprzedaży nie pisze jaką cenę za niego dostałem.

Offline

 

#75 2011-10-15 12:13:03

Goston

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 23
Punktów :   

Re: Propozycje zmian/ulepszeń

Ja mam pomysł żeby wprowadzić coś takiego jak własny kuter , żeby nie trzeba było płacić za każdym razem jak się "wypływa" bo kogoś akurat w tym momencie może na to nie stać a tak to by miał już opłacony , ale oczywiście trzeba będzie kupować do niego paliwo .Czasem też może ulec usterce za która tez będzie trzeba zapłacić . Oczywiście teraz pan ma dużo pracy więc to taki pomysł na przyszłość .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajem autobusów Piła przedszkole Piła psychoterapia Piła