Pokemon Online


#1 2011-09-24 16:32:32

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 103
Punktów :   

Do zrobienia

Lista rzeczy które zostaną wprowadzone do gry, jak tylko znajdę czas by je wprowadzić.


  • Profil gracza, do przeglądania z jego pokemonami, statystykami itp.

  • Możliwość zakładania grup (klanów), z ciekawymi możliwościami dla nich.

  • Walki z właścicielami sal pokemon pokemon o odznaki.

  • Możliwość założenia własnej sali pokemon (tylko dla najlepszych). Kilka z nich będzie mogło mieć nawet własne odznaki do przyznawania.

  • Dalsze ulepszenie ruchów pokemonów - możliwośc zdobywania nowych, zmiany, szkolenia poprzez TM i HM (jak w gameboyowych wersjach pokemon). Dużo roboty, ale myślę że się opłaca

  • Walka manualna -  tj. będziesz mógł w każdej rundzie wybrać co robi twój pokemon (który atak używa, czy używasz przedmiotów). Prawdopodobnie tylko przeciwko dzikim pokemonom (bo między graczami musi być automatycznie, ew. będą turnieje).

  • Handel pokemonami pomiędzy graczmi

  • Graficzne buttony do profilu pokemona z wstawieniem na forum - tj. obrazek pokemona, z napisanym na nim aktualnym levelem pokemona i innymi podstawowymi informacjami, który będzie można wkleić na forum sobie (będzie aktualizowany raz na dzień)

  • Sporo innych rzeczy, o których w tej chwili nie pamiętam xD

Ps. Rzeczy będą wprowadzane niekoniecznie w tej kolejności

Offline

 

#2 2011-09-24 17:02:18

KaiGohan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Do zrobienia

ja to juz czekam na te nowości :d
z zapartym tchem

Offline

 

#3 2011-10-05 22:09:14

Nevermind

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-25
Posty: 109
Punktów :   

Re: Do zrobienia

Admin napisał:

[li]Dalsze ulepszenie ruchów pokemonów - możliwośc zdobywania nowych, zmiany, szkolenia poprzez TM i HM (jak w gameboyowych wersjach pokemon). Dużo roboty, ale myślę że się opłaca[/li]

To z pewnością będzie ciekawe.
Po cichu napiszę, że mam nadzieję, iż znajdzie się kilka ,,specjalnych'' ruchów dla pokemonów bez ewolucji lub takich, które nie przemieniły się (pomimo poziomu czy możliwości użycia kamienia).
I na koniec trzeba zauważyć: niecałe dwa tygodnie, a tyle się zmieniło.

Offline

 

#4 2011-10-07 11:17:41

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 103
Punktów :   

Re: Do zrobienia

Tak, planuję ruchy dla niewyewoluowanych poków, tak by Ci którzy wolą podstawowe formy też coś z tego mieli.

Offline

 

#5 2011-10-07 17:27:40

tomak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: Do zrobienia

czekam na nowości ale się nie mogę doczekać jak najszybciej to rubcie  a nie jak na euro 2012 !!!

Offline

 

#6 2011-10-14 17:40:56

Blain

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Do zrobienia

Admin napisał:

Handel pokemonami pomiędzy graczmi

Chciałbym się dowiedzieć czy w najbliższej przyszłości jest szansa na pojawienie się tej opcji? To rozwiązało by przynajmniej część problemów z niską szansą złapania pożądanego pokemona bo zawsze można by było go kupić lub wymienić (za inne pokemony, kasę czy pkt zasług).

Offline

 

#7 2011-10-14 21:51:26

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 103
Punktów :   

Re: Do zrobienia

To zależy co rozumiesz przez najbliższą przyszłość Jeśli będę miał czas na pisanie w miarę szybko kodu, to w tym miesiącu jeszcze będzie. Niemniej jednak wcześniej powstaną stowarzyszenia (grupy) no i ruchy pokemonów, bo to jest sprawą priorytetową w tej chwili. Przy okazji też parę innych rzeczy się pojawia.

Aczkolwiek mam gdzieś stary skrypt handlu z innej gry, jeśli uda mi się go zaadaptować do potrzeb pokemonów, to może się pojawić ta opcja szybciej.

Offline

 

#8 2011-10-15 09:50:49

ogier32

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Do zrobienia

Witam.
Miałbym prośbę czy w zakładce postać dało by rade dodać licznik który by pokazywał ile jest % na złapanie pokemona wliczając przeliczenia lvlowe, rodzaj pokeballa oraz osiągnięcia? bo ostatnio użyłem 5sztuk Premierballi na pokemonach od 1-5lvlu i nie złapałem nic a na zwykłego pokeballa złapałem gastly na 8lvlu.....
Rozumiem że masz dużo pracy z grą i wiem że są ważniejsze sprawy od tej co przedstawiłem więc to tylo propozycja co pan o tym sądzi?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajem autobusów Piła przedszkole Piła psychoterapia Piła